برگزاری همایش کودک ، بازی ، ورزش با حضور پرشور والدین ، کودکان و مسئولین شهر کوزران

جواهری3مددکدر روز یکشنبه ۹۵۰۱۲۰۱۵ همایش کودک ، بازی ، ورزش با حضور پرشور شهروندان ورزش دوست در جهت توسعه بازی و ورزش برای کودکان و افزایش تحرک و فعالیت بدنی در بین خانواده ها در سالن ورزشی انقلاب کوزران برگزار گردید.
در این همایش کودکان با انواع بازی های مهارتی و آموزشی که در ایستگاه های مختلف طراحی شده بود، ساعاتی شاد و مفرح را سپری نمودند . همچنین حضور والدین و آشنایی آنها با انواع بازی ها از نکات قابل توجه این همایش بود که مشارکت اجتماعی خانواده را به نمایش گذاشت از طرفی حضور کلیه مسئولین شهر ؛ شرفی بخشدار کوزران ، زحمتکش مسئول نمایندگی آموزش و پرورش ، فرامرزی شهردار و شورای شهر و بخش کوزران و حضور اعضای هیئت ورزش همگانی استان کرمانشاه و سرکار خانم جواهری مسئول کمیته بازی های کودکان استان و همچنین برای دقایقی همبازی شدن آنها با کودکان، قابل تقدیر بود.
در ابتدای شروع همایش مسئول آموزش و پرورش کوزران به عنوان بانی همایش ضمن خیر مقدم به حضار بر اهمیت بازی و ورزش برای کودکان و نقش والدین در ترویج این فرهنگ تاکید کرد. سپس شرفی بخشدار کوزران بر اهمیت برگزاری این برنامه ها و لزوم توجه بیشتر والدین به کودکان و شرکت آن ها در ورزش و مدیریت حضور کودکان در دنیای مجازی و بازی های رایانه ای اشاره تاکید کرد.
در ادامه برنامه دکتر حسینی به عنوان برگزار کننده و یکی از اساتید به نام و متخصص در کمیته بازیهای استان و مسئول فنی همایش ضمن بیان نقش بازی و فعالیت بدنی در سلامت جسمی و روانی کودکان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، به توضیح ایستگاه های مختلف هر بازی پرداخت و با قرار گرفتن کودکان در ایستگاه های مختلف ، با انجام بازی های مفرح و شاد با همراهی والدین و مسئولین ، کودکان با انواع بازی های مهارتی ، آموزشی و پرورشی آشنا شدند.
در پایان مراسم با همت کانون پرورشی فکری شهر کوزران به هر یک از دانش آموزان یک جلد کتاب در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی اهدا گردید.
همچنین هیئت ورزش همگانی استان نیز به تعدادی از شرکت کنندگان هدایایی را به رسم یادبود اهدا نمود.